Raport o stanie gminy za 2025

ZAPROSZENIE do udziału w debacie
Szanowni Państwo,
zapraszamy do udziału w debacie nad Raportem o stanie Gminy Głubczyce. Raport obejmuje podsumowanie działalności Gminy za rok 2025.
Art. 28aa ust. 7 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym, stanowi, że mieszkaniec, który chciałby zabrać głos, formalnie powinien złożyć do Przewodniczącego Rady pisemne zgłoszenie, poparte podpisami co najmniej 20 osób (w gminie poniżej 20 000 mieszkańców).
Zgłoszenia należy dokonać do dnia 9 czerwca 2026 roku do godz. 15.30, w Urzędzie Miejskim. Sesja na której omawiany będzie przedmiotowy raport planowana jest na dzień 10 czerwca 2026 roku na godz. 15.00.
Wszyscy zainteresowani dyskusją Mieszkańcy będą dopuszczani do głosu według kolejności zgłoszenia.
Druk zgłoszenia w załączeniu.
Raport został opublikowany na stronie Gminy Głubczyce.
Głubczyce, 27 maja 2026 r.
Raport o stanie gminy Głubczyce za 2025 (PDF | 5,06MB)
zgloszenie-do-zabrania-glosu-w-debacie-nad-raportem-o-stanie-gminy-glubczyce-za-rok-2025 (PDF | 264,84KB)