Życzenia z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego
Szanowni Państwo, Drodzy Samorządowcy!
Z okazji przypadającego dziś Dnia Samorządu Terytorialnego, pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia i wyrazy głębokiego uznania wszystkim osobom, które swoją codzienną pracą i zaangażowaniem przyczyniają się do rozwoju naszej Gminy.
Szczególne podziękowania kierujemy do Radnych, Sołtysów i Członków Rad Sołeckich oraz Pracowników Urzędów i Jednostek Organizacyjnych. Państwa praca to dbałość o kierunki rozwoju, merytoryczną dyskusję i trafne decyzje. Jesteście najbliżej codziennych spraw i potrzeb mieszkańców. Cechuje Was rzetelna praca i służba na rzecz lokalnej społeczności.
Dziękujemy za Państwa inicjatywę, otwartość na dialog oraz nieustanną troskę o dobro wspólne, jakim jest nasza głubczycka, Mała Ojczyzna. To dzięki Waszemu zaangażowaniu nasza Gmina może się zmieniać i rozwijać.
Niech Państwa praca zawsze spotyka się z ludzką życzliwością, szacunkiem i zasłużoną wdzięcznością mieszkańców i przełożonych, a praca niech zawsze odbywa się w optymalnych warunkach, sprawiedliwym i życiowym podziale obowiązków, który pozwoli na efektywną realizację wszystkich zamierzeń.
Życzymy Państwu niesłabnącego zapału i energii do podejmowania nowych wyzwań, satysfakcji z realizowanych inwestycji i projektów społecznych, poczucia dobrze spełnionego obowiązku, wytrwałości, dużo zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.
Rafał Zwarycz
Przewodniczący Rady Miejskiej
Adam Krupa
Burmistrz Głubczyc
