Spotkanie szkoleniowo-informacyjne OIIB

Serdecznie zapraszamy na spotkanie szkoleniowo-informacyjne członków Opolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa z powiatu głubczyckiego organizowane wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Głubczycach przy udziale przedstawicieli organów administracji architektoniczno-budowlanej, które odbędzie się w dniu 12 czerwca 2026 r. (piątek) w Hotelu Domino, ul. J. Słowackiego 3 w Głubczycach.
Na terenie powiatu głubczyckiego zamieszkuje ponad 70 inżynierów budownictwa, których serdecznie zapraszamy!
Program:
godz. 15.30 Przyjazd uczestników, poczęstunek
godz. 16.00
- Rozpoczęcie spotkania i powitanie uczestników: Dariusz Bajno - Przewodniczący Okręgowej Rady Opolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w Opolu,
- Wystąpienie Anny Kobierskiej-Mróz – Starosty Powiatu Głubczyckiego,
- Aktualne uwarunkowania działalności administracji architektoniczno-budowalnej w świetle zmian w ustawie Prawo budowlane – Romana Sznajder-Czarny – Kierownik Wydziału Budownictwa i Architektury Starostwa Powiatowego w Głubczycach,
- Formalno-prawne aspekty działalności nadzoru budowalnego – Sebastian Związek, Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Głubczycach,
- Odpowiedzialność zawodowa osób wykonujących przeglądy okresowe obiektów budowlanych oraz nowy Kodeks Etyki Zawodowej – Ireneusz Smal, Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej OPL OIIB – Koordynator,
- Dyskusja, wymiana doświadczeń, spotkanie integracyjne przy kawie, kolacja.
W trakcie spotkania istnieje możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć, jak również problemów zawodowych przez uczestników.
Informacje organizacyjne:
- Dojazd we własnym zakresie
- Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłoszenie udziału w spotkaniu w ostatecznym terminie do 3 czerwca 2026 r.: e-mail: lub tel. (77) 441 38 98, kontakt – Małgorzata Nowak.
- Jeśli Państwo mają pytania do administracji architektoniczno-budowlanej lub nadzoru budowlanego, to proszę je przesłać na adres mailowy m.n, również do 03.06.2026 r.