x
Wyszukaj w serwisie
x

Pożyczki inwestycyjne

Urząd Miejski w Głubczycach uprzejmie informuje, że w dniu 28 lutego 2019 roku (czwartek) w godz. 10.00 – 13.00 w Sali „Pod Aniołem” Ratusza Miejskiego w Głubczycach odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące możliwości skorzystania z preferencyjnych linii pożyczkowych z przeznaczeniem na termomodernizację budynków realizowanych ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007-2013 oraz 2014-2020 a także z środków własnych Fundacji.

 

Preferencyjne linie pożyczkowe adresowane są do małych i średnich przedsiębiorstw oraz spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych ramach nw. programów:

  • Małe i duże pożyczek Inwestycyjne
  • Pożyczki na efektywność energetyczną w przedsiębiorstwach
  • Regionalny Fundusz Pożyczkowy
  • Program rozwoju MSP.


Organizatorem spotkania jest Fundacja Rozwoju Śląska w Opolu. Serdecznie zapraszam do udziału w tym spotkaniu.
 

Osoby zainteresowane proszone są o potwierdzenie swojej obecności do dnia 25 lutego 2019 roku mailem: malenczyk.pawel@glubczyce.pl lub telefonicznie pod numerem: 77 485 30 21 wew. 229.

 

Celem działania Fundacji jest wspieranie lub uczestniczenie w działaniach na rzecz rozwoju Śląska oraz inicjatyw lokalnych we wszystkich dziedzinach życia społecznego, a w szczególności takich jak gospodarka w zakresie przedsięwzięć w przemyśle, infrastrukturze komunalnej, rzemiośle, handlu, usługach i rolnictwie, z preferencją dla małych i średnich, a zwłaszcza rodzinnych przedsiębiorstw, a także opieka i pomoc społeczna, kultura i sztuka.

Data publikacji: 15-02-2019 09:56