x
Wyszukaj w serwisie
x

Eliminacje do V Ogólnopolskiego Festiwalu Artystycznego Młode Talenty 2012 TORUŃ

Fundacja Roberta Janowskiego Młode Talenty, Samorząd Uczniowski I LO w Bydgoszczy, Miasto Toruń oraz Agencja Promocji GRA zapraszają na Eliminacje do V Ogólnopolskiego Festiwalu Artystycznego Młode Talenty 2012 TORUŃ.

Aby przystąpić do eliminacji należy przesłać drogą internetową specjalny formularz znajdujący się na stronie internetowej: www.mlodetalenty.pl , w terminie od 1 do 21 września 2011r.

Każdego kandydata konkursu prosimy o zapoznanie się z regulaminem. Jest to niezbędne do poprawnego wypełnienia zgłoszenia.

Eliminacje odbędą się w czterech kategoriach:

  • tanecznej,

  • muzycznej soliści,

  • muzycznej zespoły

  • teatralnej

Kolejność przesłuchań ujęta została w harmonogramie.

Jury powołane przez organizatorów to znane i cenione osoby na polskiej arenie artystycznej, m.in. Robert Janowski, Andrzej Deskur czy Piotr Jagielski. Jurorzy dokonają ostatecznej oceny młody zdolnych i wyłonią zwycięzców.

Nagrodą główną w eliminacjach jest udział w bydgoskim finale oraz wiele inny atrakcji, zaś dla laureatów II i III miejsca przewidziano nagrody rzeczowe.

Dodatkową atrakcją toruńskich eliminacji będzie koncert Ewy Farnej. Piosenkarka zaśpiewa 30 września o godzinie 20:30 na Rynku w Toruniu. Przed gwiazdą wystąpią laureaci kategorii muzycznej zespoły, soliści oraz tanecznej. Nastąpi także wręczenie nagród z wymienionych kategorii.

plakat A2 B.jpeg

Data publikacji: 02-09-2011 09:02
Polecamy
  • Wirtualny spacer
  • System Informacji Przestrzennej
  • obywatel.gov.pl
  • Muzeum logo.png
  • Krnowsko - Głubczyckie Wirtualne Muzeum
  • MOK w Głubczycach
  • Biblioteka Publiczna Głubczyce
  • Twoje Głubczyce
  • TV Głubczyce
  • Cmentarz Komunalny w Głubczycach
  • Śląsk bez granic
  • baner_partnerstwo_nyskie.jpeg