Zwycięzcą głosowania nad wyborem zadania do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego - Głubczyce 2018 została  - Tężnia solankowa - Park Miejski w Głubczycach - na którą oddano 1006 ważnych głosów, kolejne miejsca - Ślizgaj się z nami - budowa lodowiska w Głubczycach - 496 ważnych głosów oraz Plac rekreacyjno-zabawowy w Głubczycach - 70 ważnych głosów.

x
Wyszukaj w serwisie
x

Konkurs Cittaslow

Weź udział w konkursie, wypromuj swoje nazwisko i Głubczyce!


26 maja tego roku w Lidzbarku odbędzie się IX Festiwal Cittaslow. W związku z tym, Organizator Festiwalu ogłosił konkurs dla wszystkich miast Cittaslow na amatorski filmik "Cittaslow - nakręćmy się" oraz konkurs literacki "Dobra fraszka".

 

Film i fraszka to jedne z konkurencji Turnieju Miast Cittaslow, obok konkurencji sportowych w dniu Festiwalu, łamigłówki umysłowej i oceny stoiska.

 

Dodatkowe informacje dostępne są w regulaminach:

PDFRegulamin konkursu na amatorski filmik „Cittaslow – nakręćmy się”.pdf

PDFRegulamin konkursu literackiego Dobra Fraszka.pdf

 

Termin zgłaszania prac konkursowych: 27 kwietnia 2018 r.

 

Festiwal Cittaslow to nie tylko upowszechnianie idei ruchu slow life czy promocja swojego regionu i pomysł na spędzenie majowego weekendu w nieśpiesznej atmosferze. To czas integracji, angażowania społeczności lokalnej i stowarzyszeń. W związku z powyższym zapraszamy Państwa do współpracy.

 

Wyniki obydwu konkursów stanowić będą części składowe Turnieju Miast Cittaslow, w który zaangażowane będą Miasta członkowskie w dniu Festiwalu.

 

Bawmy się razem!

Data publikacji: 26-03-2018 12:45