x
Wyszukaj w serwisie
x

Pożyczki dla przedsiębiorców - MŚP

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu, działając od ponad 23 lat współfinansuje inwestycje realizowane na terenie województwa opolskiego. Od 2010 r. Fundusz udziela pożyczek Przedsiębiorcom działającym w sektorze MŚP (Małych i Średnich Przedsiębiorstw).

 

W ramach realizowanego projektu "Ochrona środowiska szansą rozwoju sektora MŚP w województwie opolskim - utworzenie funduszu pożyczkowego w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu" - wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, podjął decyzję o zmianie oferty pożyczek, zwiększając maksymalną kwotę udzielanych przedsiębiorcom pożyczek do 1 mln zł.

 

Każda Twoja inwestycja służy ochronie środowiska. Kupuj, buduj, remontuj. Nie zaprzepaść szansy rozwoju swojej Firmy i skorzystaj z pożyczek niskooprocentowanych, udzielanych przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu.

 

W ofercie Funduszu, pożyczki dla przedsiębiorców udzielane będą z zastosowniem konkurencyjnych warunków oprocentowania, bez dodatkowych opłat i prowizji.

 

Wszelkie dodatkowe informacje wraz ze wzorami wniosków i regulaminem, dostępne pod adresem:

http://www.wfosigw.opole.pl/portal-beneficjenta/pozyczki-dla-przedsiebiorcow-msp

Data publikacji: 13-04-2016 14:06
Data modyfikacji: 13-04-2016 14:08